Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
JULES FRANCOIS ACHILLE AMBROISE (1858-1919?) Vågor mot klippor, signerad, olja på pannå, ca 21x32 cm
Spricka i pannån, hål efter stift
788742
2020-07-05