Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR 1800-talets första del, gustaviansk, mahognyfanér, lådinredning bakom skrivklaff, höjd 107 cm, 65x57 cm

fanérskador, benhylsor saknas

788744

2020-07-06