Prispokal
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PRISPOKAL, silver, Svenska Motorklubbens sommarpokal 1912, med detaljer i emalj samt sockel i trä, plaketten stämplad C.G. Hallberg, Stockholm 1912, höjd ca 57 cm
Åldersrelaterat slitage
788746
2020-07-04