Prispokal

Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal
Prispokal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PRISPOKAL, silver, Svenska Motorklubbens sommarpokal 1912, med detaljer i emalj samt sockel i trä, plaketten stämplad C.G. Hallberg, Stockholm 1912, höjd ca 57 cm

Åldersrelaterat slitage

788746

2020-07-04