Vette

Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VETTE, 1800-tal, i form av storskrake, bemålat trä, höjd ca 16 samt längd 44 cm

Avbruten näbb, fogsprickor, färgbortfall, slitage

788747

2020-07-04