Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIC JOHANSSON, skrivbord, Abrahamssons Möbelfabrik, Taberg, teakfanér, formgivet 1956, modell 378, höjd 73, 130x70, klaffens längd 45 cm
Slitage, skador, fläckar
788760
2020-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här