Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DESTINATIONSSKYLT, "MÄLARHÖJDSBANAN", till spårvagn, 1900-talets mitt, bemålad plåt, ca 20x100 cm
Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage/skador
788765
2020-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner