Mälarhöjdsbanan spårvagnsskylt

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DESTINATIONSSKYLT, "MÄLARHÖJDSBANAN", till spårvagn, 1900-talets mitt, bemålad plåt, ca 20x100 cm

Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage/skador

788765

2020-06-30