Stolar empirestil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-talets senare del, empirestil, klädd rygg och sits, gråmålade, skuren och delvis genombruten dekor i form av bl.a palmetter, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, avskavd färg
788766
2020-06-30