Karmstolar
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, tidigt 1900-tal, skuren dekor, stoppad sits och rygg, bronserad, sitthöjd ca 45, sörsta bredd 63 cm
Proveniens: Säftstaholms slott
Klädseln borta den ena med lös stoppning i ryggen, krederingsbortfall, fläckar, slitage
788785
2020-07-04