Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, tidigt 1900-tal, skuren dekor, stoppad sits och rygg, bronserad, sitthöjd ca 45, sörsta bredd 63 cm

Proveniens: Säftstaholms slott

Klädseln borta den ena med lös stoppning i ryggen, krederingsbortfall, fläckar, slitage

788785

2020-07-04