Carl Malmsten fåtölj

Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samspel", ben i bok, ulltextil, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar, skador

788786

2020-06-30