Oiva Toikka årskub 2007

Oiva Toikka årskub 2007
Oiva Toikka årskub 2007
Oiva Toikka årskub 2007
Oiva Toikka årskub 2007
Oiva Toikka årskub 2007
Oiva Toikka årskub 2007
Oiva Toikka årskub 2007
Oiva Toikka årskub 2007

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

OIVA TOIKKA, årskub, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 2007, numrerad 426/2000, flerfärgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas, sidorna slipade, Höjd ca 8 cm.

Billnäs goes online

788806

2020-07-05