Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
OIVA TOIKKA, årskub, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 2007, numrerad 426/2000, flerfärgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas, sidorna slipade, Höjd ca 8 cm.
Billnäs goes online
788806
2020-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här