Certina Revelation

Certina Revelation
Certina Revelation
Certina Revelation
Certina Revelation
Certina Revelation
Certina Revelation

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, armbandsur, Revelation, 1970-tal, stål, automatisk, monocoque, plexiglas, datum, armlänk i stål, viklås, boettens mått 43x37 mm, armlänkens innermått ca 16 mm

Bruksslitage, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

788824

2020-08-15