Björn Rosendal

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Porträtt, äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 73, ca 46x38 cm

litet hål i duk

788825

2020-07-08