Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Porträtt, äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 73, ca 46x38 cm
litet hål i duk
788825
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här