Omega armbandsur, 8 st
Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
200 EUR
OMEGA, ett parti damarmbandsur, 8 st, bl.a. Ladymatic och Seamaster, 19,5 - 23 mm, stål och förgylld metall, manuella, plexiglas.
Billnäs goes online
Fungerar ej, slitage, patina, några med gravyr.
788831
2020-07-05