Omega armbandsur, 8 st

Omega armbandsur, 8 st
Omega armbandsur, 8 st
Omega armbandsur, 8 st
Omega armbandsur, 8 st

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

200 EUR

OMEGA, ett parti damarmbandsur, 8 st, bl.a. Ladymatic och Seamaster, 19,5 - 23 mm, stål och förgylld metall, manuella, plexiglas.

Billnäs goes online

Fungerar ej, slitage, patina, några med gravyr.

788831

2020-07-05