Björn Rosendal

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Kvinnofigur, äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 76, ca 100x81 cm

788837

2020-07-13