Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Kvinnofigur, äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 76, ca 100x81 cm
788837
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här