Sekretär Italien
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, Italien, överdel med 4 små lådor, nedtill 2 lådor, dekor av intarsia, höjd ca 87, 84x36 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, nyckel finns att hämta vid utlämningen
788847
2020-07-02