Sekretär Italien

Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien
Sekretär Italien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, Italien, överdel med 4 små lådor, nedtill 2 lådor, dekor av intarsia, höjd ca 87, 84x36 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, nyckel finns att hämta vid utlämningen

788847

2020-07-02