Soffbord 1900-talets andra hälft
2020-07-07
788851
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underred i marmor, skiva i glas, höjd ca 50, 135 x 80 cm
Skiva med repor, underrede med mindre nagg