Anatolisk matta

Anatolisk matta
Anatolisk matta
Anatolisk matta
Anatolisk matta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, galleri, antik/semiantik, Anatolisk, bönematta, korroderat brunt garn, ca 315x115 cm

Slitage, lagningar

788852

2020-07-05