ALBIN AMELIN: Konstnärens hustru

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Konstnärens hustru, signerad och daterad Amelin -44, blandteknik på papper, ca 158x98 cm

788878

2020-09-13