Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): Konstnärens hustru, signerad och daterad Amelin -44, blandteknik på papper, ca 158x98 cm
788878
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här