Oidentiferad konstnär 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Figurscen med ung kvinna, olja på duk ca 27 x 35 cm

Enstaka retusch, ytsmuts, rester av fernissa

788882

2020-07-02