Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LODREGULATOR, nyrenässans, mahognyfanér, svärtade detaljer, vitemaljerad urtavla, lod pendel samt vev finns, längd ca 135 cm

Urtavla med krackeleringar, skador och slitage

788884

2020-06-30