Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1960-tal, sannolikt Danmark, teak, rotting, höjd 46, 120x45 cm

Rotting med smärre skador

788887

2020-06-30