632 - Möbelbeslag 1800-tal förgyllt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖBELBESLAG, förgylld metall, föreställande Amorin med kärradragen av två hästar, ca 40x 17 cm

anlupet

788891

2020-08-21