Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Komposition, pastell på papper, otydligt monogramsignerad, daterad 85, ca 50x70 cm
uppklistrad
788893
2020-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här