Anders Petersen, Carnival St. Marco

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

11 000 SEK

ANDERS PETERSEN (född 1944): Carnival St. Marco, Venice 1982, signerad, daterad och numrerad på baksidan Anders Petersen 1982/1991, AP, elatinsilverfotografi, 38x25 cm

788894

2020-09-13