181 - Olja på pannå 1800-tal

181 - Olja på pannå 1800-tal
181 - Olja på pannå 1800-tal

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJA på pannå, 1800-tal, kvinnor och flicka i landskap, 24x18,5 cm

788899

2020-08-21