182 - Ol Duchemin oljemålning

182 - Ol Duchemin oljemålning
182 - Ol Duchemin oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OL. DUCHEMIN, olja på pannå, 1800-tal, landskap med figur och hus, 24x34 cm

788904

2020-08-21