Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, förgylld brons, empire, höjd ca 18 cm

En ljusmanschett saknas, slitage, hack, något böjda, en fyllning i botten saknas

788907

2020-07-02