107 - Orientmatta Kaukasisk ca 315 x 105 cm

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, Kaukasisk, gallerimatta, antik, ca 315 x 105 cm

Kraftigt slitage, skador

788915

2020-08-21