Kassaapparat Anker Bielefeld

Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld
Kassaapparat Anker Bielefeld

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASSAAPPARAT, "Anker",1900-talets början, etikettmärkt "Anker-Werke A. G. Bielefeld", höjd ca 68, 46x45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nycklar finns att hämta vid utlämningen

788916

2020-07-02