Kassaapparat Anker Bielefeld
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KASSAAPPARAT, "Anker",1900-talets början, etikettmärkt "Anker-Werke A. G. Bielefeld", höjd ca 68, 46x45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nycklar finns att hämta vid utlämningen
788916
2020-07-02