Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, dekor av flamingos, näckros och palm, bredd 34 cm, höjd 101 cm.

Bruksslitage, ett palmblad med skada.

788919

2020-08-06