Plafondlampa
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, plafond, 1900-talets första hälft, för 3 ljuspunkter, frostat och gröntonat glas, blomsterdekor, höjd ca 53, diameter 55 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
788925
2020-07-02