Plafondlampa

Plafondlampa
Plafondlampa
Plafondlampa
Plafondlampa
Plafondlampa
Plafondlampa
Plafondlampa
Plafondlampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, plafond, 1900-talets första hälft, för 3 ljuspunkter, frostat och gröntonat glas, blomsterdekor, höjd ca 53, diameter 55 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

788925

2020-07-02