Anders Sköld oljemålning

Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS SKÖLD (född 1968): "Musselbaren, Klocktornet, Lyckorna", signerad och daterad Anders Sköld -87, olja på duk, ca 55x80 cm

788927

2020-07-03