Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
LOCKKAROTTER, 3 st, 1900-talets början, flintgods, lockknopp och hänklar i form av tomtar, höjd ca 15-17, diameter 23-26 cm
Missfärgat gods, lagningar, skador
788936
2020-07-02