Lockkarotter flintgods

Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods
Lockkarotter flintgods

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

LOCKKAROTTER, 3 st, 1900-talets början, flintgods, lockknopp och hänklar i form av tomtar, höjd ca 15-17, diameter 23-26 cm

Missfärgat gods, lagningar, skador

788936

2020-07-02