Sockerskål och gräddkanna i silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, rokokostil, GEWE, 1950-tal, höjd ca 4,5-7 cm, vikt ca 150 g

Smärre märken/bucklor invändigt i sockerskål

788940

2020-07-06