Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, rokokostil, GEWE, 1950-tal, höjd ca 4,5-7 cm, vikt ca 150 g
Smärre märken/bucklor invändigt i sockerskål
788940
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här