Helena Blomqvist

Helena Blomqvist
Helena Blomqvist
Helena Blomqvist
Helena Blomqvist
Helena Blomqvist
Helena Blomqvist

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HELENA BLOMQVIST (f. 1975), "Anna Ternheim", 2008, AP, lambda print, signerad och daterad 2005 a tergo, bildmått ca 47 x 46 cm.

Signed and dated on verso.

788944

2020-09-14