Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HELENA BLOMQVIST (f. 1975), "Anna Ternheim", 2008, AP, lambda print, signerad och daterad 2005 a tergo, bildmått ca 47 x 46 cm.
Signed and dated on verso.
788944
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här