513 - Orientmatta Kelly ca 275 x 170

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Dagestan/maresali, antik, ca 275 x 170 cm

Slitage, smärre skador/lagningar, skev

788945

2020-08-21