Uppläggningsfat

Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

UPPLÄGGNINSFAT, glaserad keramik, Coimbra, Portugal, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor av hund och frukter, längd 48 cm.

Bruksslitage.

788962

2020-08-08