Sängbord
2020-07-02
788967
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, 3 lådor i vardera bord, svartbetsade, mässingsbeslag, 30x41, höjd ca 71 cm
Bruksslitage, färgbortfall