Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6+3 st, biedermeier, 1800-tal, mahognyfaner, stolarnas bredd 48, höjd 83, karmstol, bredd 52
Skador i form av bortfall, vissa något rangliga, fanerbortfall, olika klädda dynor
788977
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här