Stolar Biedermeier

Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 6+3 st, biedermeier, 1800-tal, mahognyfaner, stolarnas bredd 48, höjd 83, karmstol, bredd 52

Skador i form av bortfall, vissa något rangliga, fanerbortfall, olika klädda dynor

788977

2020-07-02