Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEGPALL, 1950/60-tal, fällbar trappdel, bemålad metall samt trä, höjd ca 64 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken färgbortfall
788979
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här