Sängbord tidigt 1900-tal

Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal
Sängbord tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD, tidigt 1900-tal, björk samt marmorskiva, mässingsbeslag, höjd 76, ca 43 x37 cm

Smärre slitage, mindre nagg på skivan

788980

2020-07-02