Skrivbord 1930-tal

Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, senare bemålning, 1 låda i sarg, höjd ca 76, 119 x 65 cm

788985

2020-07-07