Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
KLAAS KOSTER, skeppsmotiv, "S/S Polaris 20.9.47, Arrived in Zandam Holland", olja på pannå, ca 70x44 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
788986
2020-07-02