Klaas Koster oljemålning

Klaas Koster oljemålning
Klaas Koster oljemålning
Klaas Koster oljemålning
Klaas Koster oljemålning
Klaas Koster oljemålning
Klaas Koster oljemålning
Klaas Koster oljemålning
Klaas Koster oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

KLAAS KOSTER, skeppsmotiv, "S/S Polaris 20.9.47, Arrived in Zandam Holland", olja på pannå, ca 70x44 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

788986

2020-07-02