Bordslampa 1930-tal

Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, koppar, klotformad fot av glas med fiskmotiv och invändig belysning, textilsladd, höjd ca 30 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage

789009

2020-07-02