Bordslampa 1930-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, koppar, klotformad fot av glas med fiskmotiv och invändig belysning, textilsladd, höjd ca 30 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage
789009
2020-07-02