NK bordslampa 1900-tal

NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets mitt, mässing samt läderklädd fot, modellnummer 2057, höjd 42 cm

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

789015

2020-07-02