Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, gallerskål med underfat, porslin, Danmark, 1900-talets första hälft, modell 1579-1580, handmålad dekor, längd ca 25-28 cm
Mindre kantnagg på skålen
789017
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här