Soffbord med marmorskiva

Soffbord med marmorskiva
Soffbord med marmorskiva
Soffbord med marmorskiva
Soffbord med marmorskiva
Soffbord med marmorskiva
Soffbord med marmorskiva
Soffbord med marmorskiva
Soffbord med marmorskiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, marmorskiva, underrede med mässing och betsat trä, höjd ca 51, 134 x 74 cm

Skiva med repor

789039

2020-07-07