191 - Olja på duk 1800-tal

191 - Olja på duk 1800-tal
191 - Olja på duk 1800-tal

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNING, på duk, Italien 1800-tal, föreställande Peterskyrkan i Rom, 37,5x27,5 cm

789040

2020-08-21